Iniciar sesión RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
"The Voice Kids": "szantaż emocjonalny" Górniak i zwycięski Dawid Kwiatkowski
 Add to favorites

"The Voice Kids"- za nami odcinki 7 i 8 programu, które w skrócie można podsumować: piękne wykonania klasyki polskiej piosenki, utalentowani uczestnicy i walka trenerów o najlepszych z nich, z której najczęściej zwycięsko wychodził Dawid Kwiatkowski. - To jest szantaż emocjonalny - powiedział Baron, do Edyty Górniak, która bardzo chciała mieć w swojej drużynie, 14-letnią Emilię.

W "The Voice Kids" wyróżniły się wykonania klasyki polskiej piosenki. Wszyscy trenerzy po ich wysłuchaniu byli na tak. 10-letnia Swietłana Boguska zaśpiewała piosenkę Zbigniewa Wodeckiego "Opowiadaj mi tak". - Pięknie wyglądasz, a zaśpiewałaś jeszcze pięknej, niż wyglądasz - komentowała Edyta Górniak, która dodała, że dziewczynka jest "absolutnym odkryciem tej edycji". - Przepięknie i profesjonalnie. Tak profesjonalnie, że zgłupieliśmy - mówił po występie Swietłany, Tomson. Młoda wokalistka wybrała na trenerkę Górniak.

Piosenkę Anny Jantar "Radość najpiękniejszych lat" wspaniale zinterpretowała 14-letnia Emilia Piątkowska. Bardzo w swojej drużynie chciała ją mieć Edyta Górniak. - Ty jesteś człowiekiem czy aniołem? Od pierwszego dźwięku, który podałaś w taki pewny i czysty sposób, chciałam siD odwrócić, ale nie chciałam usłyszeć reakcji ludzi, bo pragnęłam usłyszeć, jak zbudujesz ten utwór. To jest jedna z najpiękniejszych polskich utworów i bardzo emocjonujący. Starałam się, żeby nie płakać, ale będę płakać, jeśli mnie nie wybierzesz - mówiła gwiazda. Po jej słowach Baron powiedział - To jest santaż emocjonalny. Emilia ostatecznie wybrała drużynę Tomsona i Barona.

W programie również świetnie wypadli: Agnieszka Nowakowska z piosenką Steviego Wondera "Faith"; Kuba Szmajkowski, którego pokochały chyba wszystkie obecne w studiu dziewczyny; 14-letnia Michalina Porszke z Rybnika z genialnym wykonaniem piosenki Whitney Houston; przyszły polski Justin Bieber Tomek Gregorczyk; Marcelina, która idealnie zaśpiewała piosenkę Bovskiej "Kaktus" oraz pełen energii Antek Scardina.

O każdą z wymienioną wyżej ośmiu osób rywalizowali wszyscy trenerzy - Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatowski. Każdy z nich chciał ich mieć w swojej drużynie. Najlepszy w przekonywaniu uczestników do wyboru jego drużyny były Dawid Kwiatkowski, do którego trafiły cztery osoby.

21/01/2018 01:04:09
Pasar al listado de las noticias
Comentarios
Aún no hay comentarios. Sé el primero.
Tu comentario
Recomendado
¡Busca cualquier imagen!*
¡Vídeos y fotos para adultos!*
¡El mejor vídeo + búsqueda del mundo!*
Comentarios / Para titulares de derechos de autor - abuse.muzmo@gmail.com
Redes sociales
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Contacte con nosotros / Informar sobre un error