Iniciar sesión RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Ugly Kid Joe wystąpi w Polsce
 Add to favorites

Amerykańska grupa Ugly Kid Joe wystąpi w Polsce. Zespół zagra 25 kwietnia w warszawskiej Proximie. Odwiedzi Polskę w ramach trasy z okazji świętowania 25-lecia publikacji ich płyty "America's Least Wanted".

Ugly Kid Joe, którzy zaczęli jako cover band Black Sabbath, szybko stali się jednym z najistotniejszych zespołów na kalifornijskiej scenie muzycznej. Unikalny styl Ugly Kid Joe to połączenie hard rocka, southern, funku, rapu i thrashu. Zadebiutowali oni w 1991 roku z EPką "As Ugly As They Wanna Be" i natychmiast osiągnęli sukces, sprzedając ponad 2 miliony kopii. Po kilku trasach koncertowych z takimi wykonawcami jak Black Sabbath, Def Leppard, czy Motörhead, Ugly Kid Joe wydali swoją pierwszą płytę, "America’s Least Wanted", która dotychczas pokryła się platyną dwukrotnie w Stanach Zjednoczonych. Drugi album zespołu, "Menace to Sobriety", również spotkał się ze świetnymi recenzjami na całym świecie, zdobywając tytuł Albumu Roku magazynu Kerrang!. Jednak po problemach z wytwórnią i średnim przyjęciu następnej płyty Ugly Kid Joe wyruszyli na pożegnalną trasę koncertową i przerwali swoją działalność, z 5 milionami sprzedanych płyt na koncie. W 2010 roku grupa wznowiła działalność.

W Warszawie Ugly Kid Joe zagra koncert z okazji 25-lecia wydania ich płyty "America's Least Wanted".

Bilety w cenie 89/100 zł do kupienia na: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

11/01/2018 17:32:38
Pasar al listado de las noticias
Comentarios
Aún no hay comentarios. Sé el primero.
Tu comentario
Recomendado
¡Busca cualquier imagen!*
¡Vídeos y fotos para adultos!*
¡El mejor vídeo + búsqueda del mundo!*
Comentarios / Para titulares de derechos de autor - abuse.muzmo@gmail.com
Redes sociales
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Contacte con nosotros / Informar sobre un error