Iniciar sesión RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Sławomir lepszy od Luisa Fonsiego? Polacy są zachwyceni jego występem
 Add to favorites

Sławomir poradził sobie na Sylwestrze z Dwójką lepiej niż międzynarodowy gwiazdor Luis Fonsi? Na to wygląda! Wykonanie "Despacito", chociaż przyciągnęło najwięcej widzów, okazało się rozczarowaniem. Co innego można powiedzieć o Polaku.

Sylwester z Dwójką pozostawił swoją konkurencję daleko w tyle jeśli chodzi o oglądalność. Z danych Nielsena wynika, że imprezę oglądało najwięcej telewidzów - średnio 4,7 mln, a w szczytowym momencie aż 6,7 mln. Sylwestrową Moc Przebojów na czterech kanałach Polsatu łącznie oglądało średnio 2,6 mln osób, a warszawska impreza w TVN miała 1,4 mln oglądających.

Największą gwiazdą zakopiańskiej imprezy Telewizji Polskiej był Luis Fonsi, który wykonał największy hit ostatnich miesięcy, "Despacito". W internecie od razu rozpętała się burza: "Playback aż boli!", "Playback, można tutaj porównać momenty oddalania mikrofonu od ust do występu Zakopower. Przy "Pójdę boso" było wyraźnie słychać gorszy dźwięk, a tutaj macha mikrofonem w każdą stronę i nic", "Brak szacunku dla fanów i słuchaczy... Uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę, a leci z takiego perfidnego playbacku" – grzmieli fani. Mimo wszystko jego występ oglądało prawie 7 mln osób.

Drugim występem co do oglądalności był koncert Sławomira. Zachwycił Polaków wykonaniem "Miłości w Zakopanem" wraz z Kayrą. Internauci twierdzą, że poszło mu dużo lepiej niż Fonsiemu, bo zaśpiewał na żywo i zachęcił widzów do zabawy. "Świetna jest ta piosenka! Tak się przy niej bawiłem!", "Sławomir dał czadu" - to tylko niektóre komentarze pod występem Sławomira.

Naprawdę wypadł lepiej od Luisa Fonsiego?

04/01/2018 12:10:13
Pasar al listado de las noticias
Comentarios
Aún no hay comentarios. Sé el primero.
Tu comentario
Recomendado
¡Busca cualquier imagen!*
¡Vídeos y fotos para adultos!*
¡El mejor vídeo + búsqueda del mundo!*
Comentarios / Para titulares de derechos de autor - abuse.muzmo@gmail.com
Redes sociales
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Contacte con nosotros / Informar sobre un error