Iniciar sesión RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
The Rasmus na dwóch koncertach w Polsce
 Add to favorites

Po sukcesie tegorocznych koncertów w Warszawie i Krakowie, The Rasmus wracają do Polski. 23 września 2018 roku wystąpią w gdańskim Starym Maneżu, a dzień później - we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Bilety na wydarzenia w sprzedaży od 8 grudnia na stodola.pl i www.livenation.pl.

The Rasmus wracają po krótkiej przerwie. Przyjadą do Polski w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy singiel "Paradise", który został nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family.

Jeden z topowych fińskich zespołów może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel "In The Shadows" stał się hitem na całym świecie.

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć się życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana zdecydowanie pozytywnie odbiła się na nowej twórczości grupy.

04/12/2017 13:23:00
Pasar al listado de las noticias
Comentarios
Aún no hay comentarios. Sé el primero.
Tu comentario
Recomendado
¡Busca cualquier imagen!*
¡Vídeos y fotos para adultos!*
¡El mejor vídeo + búsqueda del mundo!*
Comentarios / Para titulares de derechos de autor - abuse.muzmo@gmail.com
Redes sociales
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Contacte con nosotros / Informar sobre un error