Iniciar sesión RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Artur Orzech: to siła Eurowizji - budzi emocje
 Add to favorites

- To właśnie siła Eurowizji: jej najmocniejsza twarz to budzenie emocji - powiedział dziennikarz muzyczny Artur Orzech, który poprowadził sobotni finał polskich eliminacji do konkursu Eurowizji. W Lizbonie, podczas konkursu finałowego, Polskę reprezentować będzie Gromee i Lukas Meijer.

- Obserwujemy skrajne emocje: jedni twierdzą, że było świetnie, inni - że fatalnie. To siła Eurowizji - budzi emocje - ocenia dziennikarz Artur Orzech, który poprowadził finał polskich eliminacji do konkursu.

- Podczas konkursu finałowego w Lizbonie Polskę reprezentować będzie Gromee i Lukas Meijer, którzy wystąpili z piosenką "Light Me Up"

- W tej chwili obserwujemy skrajne emocje: jedni twierdzą, że było świetnie, inni że fatalnie. Przypomnijmy sobie natomiast Sztokholm 2016 i nasze krajowe eliminacje, kiedy Margaret była o włos od zwycięstwa, a ostatecznie wygrał Michał Szpak. Mnóstwo osób krzyczało, że to zły wybór. A potem się okazało, że to był trzeci wynik w historii naszych startów! Zobaczymy, co będzie w Lizbonie - przypomniał Orzech, który poprowadził sobotni konkurs.

Zauważył, że Gromee był typowany jako faworyt w środowiskach fanów Eurowizji. - Pośród dziennikarzy nie był tak popularnym wyborem. Jest natomiast cała rzesza ludzi, nie tylko w Polsce, bo współpracuje on z artystami z całego świata, która go słucha i ceni i przełożyło się to na ten sukces.

Dziennikarz zdradził też, komu kibicował w finale eliminacji - Teraz mogę powiedzieć, że mnie osobiście serce biło mocniej, gdy na scenie pojawiały się Ifi Ude i Monika Urlik. W trakcie prowadzenia konkursu muszę być bezstronny, ale teraz, gdy wszystko jest już rozstrzygnięte, mogę to przyznać.

Podkreślił też, że trzyma także kciuki za Margaret, która na finał Eurowizji pojedzie jako reprezentantka Szwecji.

04/03/2018 20:35:39
Pasar al listado de las noticias
Comentarios
Aún no hay comentarios. Sé el primero.
Tu comentario
Recomendado
¡Busca cualquier imagen!*
¡Vídeos y fotos para adultos!*
¡El mejor vídeo + búsqueda del mundo!*
Comentarios / Para titulares de derechos de autor - abuse.muzmo@gmail.com
Redes sociales
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Contacte con nosotros / Informar sobre un error