Iniciar sesión RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Powstał dokument o Dolores O'Riordan
 Add to favorites

Irlandzka telewizja publiczna RTÉ pokaże dokument poświęcony Dolores O'Riordan. Znajdą się w nim rzadko pokazywane materiały archiwalne. Reżyserem filmu jest Dave Fanning, który wielokrotnie przeprowadzał wywiady z wokalistką The Cranberries.

Fanning, który miał okazje rozmawiać z Dolores O'Riordan, kiedy wraz z zespołem była u szczytu popularności, zdradził, że wokalistka była bardzo szczera i nic przed nim nie ukrywała. Opowiadała o presji, którą przyniosły ze sobą sława i bycie na świeczniku, oraz o tym, że bardzo by chciała zrobić krok w tył.

- Miała zdanie na każdy temat i bardzo dużo do powiedzenia - powiedział Fanning.

Dziennikarz dodał jednak, że najważniejszy dokument o The Cranberries jeszcze nie powstał, a jego filmu nie można za taki uznać.

- Traktuję mój dokument jako po prostu bardzo osobisty film, bo rozmawiałem z nią wiele razy - tłumaczył. - Większość materiałów pochodzi z lat 90. XX wieku, kiedy byli u szczytu popularności. Rozpoczyna się od 1999 roku, po czym wraca do początków ich kariery w 1991 roku.

- Dolores opowiedziała mi o wielu sprawach: sławie, sukcesie, miłości i całej reszcie - zdradził. - Ona była zupełnie nie-rock'n'rollowa i taka pozostała. Zawsze powtarzała, że woli porozmawiać z gościem w barze w Limerick o zapaleniu wymienia u jego krów, niż o sławie. Jej najlepszą przyjaciółką była jej mama.

Dolores O'Riordan zmarła 15 stycznia w wieku 46 lat. Jej ciało znaleziono w londyńskim hotelu. Scotland Yard​ ustalił, że O'Riordan nie zmarła w podejrzanych okolicznościach. Wokalistka borykała się z chorobą afektywną dwubiegunową.

Dokument zostanie wyemitowany w poniedziałek, 19 lutego.

15/02/2018 13:56:22
Pasar al listado de las noticias
Comentarios
Aún no hay comentarios. Sé el primero.
Tu comentario
Recomendado
¡Busca cualquier imagen!*
¡Vídeos y fotos para adultos!*
¡El mejor vídeo + búsqueda del mundo!*
Comentarios / Para titulares de derechos de autor - abuse.muzmo@gmail.com
Redes sociales
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Contacte con nosotros / Informar sobre un error